Број на оглас: 3943504
Објавен на: 14.05.2021, 07:53
1 / 5

Honda cbr 954rr 2002

3.200 € Цената е фиксна
Марка:
Honda
Вид:
Спортски
Година:
2002
Модел:
954
Километри:
35000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava honda cbr 954 2002 godina
Moze zamena
Povekje inf 070 343 899