Број на оглас: 3943499
Објавен на: 03.05.2021, 16:41
1 / 4

SONY 4x zoom wide angle 28mm

799 МКД
Резолуција:
10,1-15,0 Мегапиксели
Марка:
Sony

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


SONY 4x zoom wide angle 28mm
10.1 mega pixels
+futrola
+memoriska karticka 2GB (negovata)