Број на оглас: 3943470
Објавен на: 04.05.2021, 18:28
1 / 4

Freza podvizna CALDERONI

3 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Freza podvizna calderoni upotrebena samo 5 sati mozi da se prova vo sekoe vreme so garancia