Број на оглас: 3943453
Објавен на: 03.05.2021, 15:45

Kukja vo Demir Hisar

1 €
Број на соби:
4
Квадратура:
80 m²
Број на спратови:
1 спрат
Греење:
Дрва
Дворна површина:
200 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Празен
Година на градба:
1970
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Северозапад
Адреса:
Demir Hisar

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kukja vo Demir Hisar.cena po dogovor