Број на оглас: 3942884
Објавен на: 04.05.2021, 20:54
1 / 8

Agolna garnitura

200 € Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Se prodava agolna garnitura i fotelja, odlicno socuvana.
Dimenzii na garnitura 297x202x90cm
Dimenzii na fotelja 120x85x55
Cena komplet za garnitura i fotelja 200 €
Isto se prodavaat i tepisi 230x170 cm i
200x300 cm.Cena za tepisite 150 €