Број на оглас: 3942733
Објавен на: 02.05.2021, 17:16
1 / 10

Opel Astra 1.7 CDTI 74kw,vo perfektna sostojba,Klima

3.500 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Astra 1.7 CDTI 74kw 100Hp, vo perfektna sostojba. Kolata ima pominato 250.XXX km. Vtor gazda. Raboti se do posledno kopce. Bez nikakvi dopolnitelni vlozuvanja. Registrirana do 22.05.2021. Moze da se vidi vo sekoe vreme. Za povekje informacii javete se na 070596328