Број на оглас: 3942391
Објавен на: 05.05.2021, 04:49
1 / 1

Se prodava FİAT UNO 1.7 Dizel Pali Vozi

600 € Цената е фиксна 700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Fiat
Модел:
Uno
Година:
1983
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
48 kw / 65 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Evtino Se prodava ili zamenuva Fiat Uno 1.7 Dizel vo vozna sostojba, Potrebno e samo registracija.

Moze zamena za drugo vozilo so moja ili vaşa doplata.
Za keş cenata e 600 evra, a za zamena cenata e 800 evra.

Kontakt tel: 076/239-997