Број на оглас: 3942327
Објавен на: 01.05.2021, 22:45
1 / 1

Kabel za monitor DVI - VGA

99 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Вид на оглас: Се продава


Kabel za monitor DVI - VGA
Dolzina - 1,5m