Број на оглас: 3942323
Објавен на: 01.05.2021, 22:41
1 / 1

Kabel za monitor VGA

99 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Вид на оглас: Се продава


Kabel za monitor VGA
Dolzina - 1,5m