Број на оглас: 3942314
Објавен на: 01.05.2021, 22:26
1 / 1

Kabel za napojuvanje kompjuter

99 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Напојувања

Вид на оглас: Се продава


Kabel za napojuvanje kompjuter/monitor...
Kraj 1 - maski
Kraj 2 - 3 pin IEC
Dolzina- 1,5 m