Број на оглас: 3942278
Објавен на: 05.05.2021, 22:48
1 / 6

Zastava 101 confort

700 €
Марка:
Zastava
Модел:
101
Година:
1980
Гориво:
Бензин
Километри:
70000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Жолта
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava
Zastava 101 confort

Za poveke informaci na

070 592 036 (Dimce)