Број на оглас: 3942052
Објавен на: 05.05.2021, 15:52
1 / 11

A4 Avant 85 kw 19 TDI

5.100 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Poveke inf. Na 078582586, zamena za A6 30..