Број на оглас: 3942009
Објавен на: 01.05.2021, 14:39
1 / 10

BMW 320d 2003god. facelift 150ks

3.000 €
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2022
Сила на моторот:
115 kw / 156 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava BMW 320d 2003godina 150ks solidno zacuvano,regirstirano do Mart 2023..Mozna e zamena za pomalo po moznost automatic menuvac