Број на оглас: 3942007
Објавен на: 06.05.2021, 10:05
1 / 8

GOLF 4 TDI 116KS 6-BERZINI 2001 GOD INFO 071 288 089

1.900 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2022
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ZA info 071 288 089
‎‏‎‎‎‎‎‏‎‏‏‏‎‎‎‎‎‎‏‎‎‏‎‎‎‎‏‏‏‏‏‏‏‏‎‏‏‎‏‎‎‎‏‏‏‎‎‏‏‏‎‏‎‏‏‎‏‎‏‎‏‎‎‎‏‏‎‏‏‎‎‎‎‎‎‏‏‏‏‎‏‎‎‎‏‎‎‎‎‎‏‏‏‏‎‏‎071-288-089
Kolata e vo odlicna sostojba 2001god so najdobriot motor 1.9 tdi 6brzini mnogu ekonomicen kolata e redovno servisirana
Registracija cela god so zelen karton
Gumi novi
Kolata od motor menjac podvozje sve e top sostojba
ZA INFO 071 288 089
INFO 071 288 089