Број на оглас: 3941999
Објавен на: 05.05.2021, 12:38
1 / 12

Mercedes-Benz E320 EVO Avantgarde PANORAMA

7.500 € Цената е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 320
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
176 kw / 239 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo odlicna sosotojba, redovno i pravilno odrzuvano,redok primerok!
12/2006
Prva registracija 2007
km.266.000
Oprema:
abs
esp
ebd
air bag x6
klimatronik
greenje na sedista
ventilacija na sedista
elektricni stakla
elektricni retrovizori
PANORAMA staklen krov
elektricno reguliranje na sedista
alu bandazi
zatemneti stakla
navigacija
dvd
tempomat
parking senzori napred-nazad
dva kluca
i dr...
Bez zameni!