Број на оглас: 3941926
Објавен на: 08.05.2021, 12:06
1 / 4

Balkanec

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Prodavam cistokrven balkanec so dokumenti,poteklo od bogdanovi srpski gonici, godina ipol star, proba vo sekoe vreme. Kontakt telefon 076608302.