Број на оглас: 3941774
Објавен на: 09.05.2021, 16:05
1 / 2

Dukser

1.100 МКД Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Tип на облека:
Џемпери
Големина:
M
Боја:
Сива

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


Dukser nov od italija kupen ama pp greska mal mi e zatoa go prodavam za inf zvoni