Број на оглас: 3941569
Објавен на: 09.05.2021, 07:58
1 / 11

Агенција за недвижности -MERTER издава стан

220 € Цената е фиксна
Број на соби:
2
Квадратура:
74 m²
Греење:
Струја
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Луксузен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
Vidoe Smilevski bb

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


🔹️Merter Apartment 1🔹️
🔹️64m2
🔹️Raspolaga so 1 spalna, dneven prestoj so kujna(otvoren koncept), kupatilo i terasa od 10m2
🔹️Greenje/ladenje na struja (2 klimi Inverter)
🔹️ Stanot e novo i celosno ureden
🔹️Se izdava za kratok (minimum 1 nedela) i dolg period!
🔹️Se naogja na 5 min do centarot na gradot
🔹️ Sekogas dostapno parking mesto.
🔹️Sloboden od 20.06.2021

Cena 220€ (vo cenata e vkluceno voda, internet i televizija)

Cenata e FIKSNA.

Za poveke informacii inbox ili tel br.
075 492 928