Број на оглас: 3941282
Објавен на: 04.05.2021, 19:09
1 / 1

Se prodava Naut (Slanutok)

1 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Naut (Slanutok) rekolta 2020 cist selektiran vo vreki.Cena po dogovor poveke informaciii na 078-305-680