Број на оглас: 3941209
Објавен на: 08.05.2021, 18:00
1 / 12

Malaguti Madison 250cc

2.199 €
Марка:
Malaguti
Вид:
Скутер
Година:
2009
Модел:
Madison 250cc
Километри:
35000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e vo top sostojba bez dodatni vložuvanja...
Registriran do 05.2022
Napraven celosen servis, so skoro novi gumi...