Број на оглас: 3941156
Објавен на: 14.05.2021, 16:43
1 / 10

Coper

1.450 €
Марка:
Останати марки
Вид:
Чопер / Chopper
Година:
2017
Модел:
Lifan 250-B
Километри:
5000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava motor lifan 250-V mnogu zacuvan, servisiran i registriran do 16.04.2022. Motorot e vo ispravna sostojba i spremen za sezona. Cena 1450EU. Mozna e korekcija na cena samo na lice mesto. Zameni ne nudete. Tel za kontakt 075-296-933 Marjan