Број на оглас: 3941077
Објавен на: 14.05.2021, 20:43
1 / 6

Renault Clio 1.2 16V 2003 prva reg( FABRIKA )

1.999 € 2.250 €
Марка:
Renault
Модел:
Clio
Година:
2002
Гориво:
Бензин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2022
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA ITNOO RENAULT CLIO FABRIKA FUUL OPREMA KLIMA CENTRALNO NA DALISNSKO 4 NOVI GUMI BOARD KOMPJUTER KOMPLETNO SERVIS NAPRAVEN