Број на оглас: 3940785
Објавен на: 04.05.2021, 22:42
1 / 5

SPRINT Apolon

500 €
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки и женски
Големина на тркало:
29 "
Големина на рам:
20 "

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Sprint Apolon 29" NOVO 2020
Ram: Aluminijumski, Golemina L
Amortizer: SrSuntour XCM, hidraulicno zaklucuvanje
Zaden menjac: Shimano Acera 3x8brzini
Preden menjac: Shimano Alivioo
Kocnici: Shimano hidraulicni
Sifteri: Shimano
Pogon: Shimano
Gumi:Schwalbe Smart Sam (29x2.25)
Cena:500evra ne e fix
079 330 557
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=141255894676953&id=100063776296111