Број на оглас: 3940725
Објавен на: 14.05.2021, 00:19
1 / 5

Mercedes B180 Automatik 2006

4.600 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
B 180
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2022
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Mercedes B180 2006 god
Registriran do 2 mesec 2022, servisiran pred 1000 km, smeneti gurtni napred nazad, smeneti zglobovi, smeneti diskovi nazad, 200000 km pomonati so garancija, mala potrošuvacka, 109 ps, solidni ledni gumi, .