Број на оглас: 3940656
Објавен на: 04.05.2021, 10:24
1 / 8

Skoda Felicia 1.9 diesel dizel (vw golf fabia passat audi )

1.200 €
Марка:
Skoda
Модел:
Felicia
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
47 kw / 64 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava Skoda Felicia 1.9 diesel
so 190 000 pominati kilometri
so mkd dokumenti,premna za reg
vo perfektna sosotojba i meheanicki i karoseriski
bez nitu edna grebnatinka
info na broj 070 207 439