Број на оглас: 3940498
Објавен на: 10.05.2021, 20:01
1 / 1

Alienware AW2518HF 240hz

15.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Монитори

Вид на оглас: Се продава


се продава малку користен Alienware AW2518HF 240hz монитор