Број на оглас: 3939998
Објавен на: 03.05.2021, 06:43
1 / 4

Zastava 750 Fico

250 € Цената е фиксна
Марка:
Zastava
Модел:
750
Година:
1980
Гориво:
Бензин
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
18 kw / 24 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam zastava 750 (fico) garazirano vo odlicna sostojba,motor i menuvac perfekni moze da se proba
info 075819093