Број на оглас: 3939733
Објавен на: 09.05.2021, 12:34
1 / 13

Jaguar XF

По Договор
Марка:
Jaguar
Модел:
XF
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
170 kw / 231 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Jaguar 2.7 XF

2008 godina
2720cc
213.000km
Napraven kompleten servis na 207.000km

Za poveke info: 070362066