Број на оглас: 3939731
Објавен на: 09.05.2021, 12:34
1 / 12

Audi A4 2.0 TFSI Quattro

По Договор
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2008
Гориво:
Бензин
Километри:
170000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2021
Сила на моторот:
147 kw / 200 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A4 2.0 TFSI

2008 godina
2000cc
Quattro 4x4
147kw/200ks
Avtomatik

Servis napraven komplet filtri ulje vodna pumpa

Za poveke info: 070362066