Број на оглас: 3939524
Објавен на: 05.05.2021, 15:47
1 / 10

Mercedes Benz C200 CDI Elegance - 08

По Договор
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 200
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2022
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes-Benz C-Klass C200 CDI 136HP
Увезена од Холандија со платени давачки до регистрација
Произведено: 2008
Гориво: Дизел
Мотор: 2200 cm³ • 136HP
Менувач: Рачен 6 брзини
Километража: 220 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Повеќе инфо на: 078 708 332