Број на оглас: 3939510
Објавен на: 05.05.2021, 20:24
1 / 7

HUAWEI P9 LITE

3.000 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Huawei
Модел:
P9 lite
Боја:
Gold
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Zacuvan bez grepka komplet so orginal kutija polnac i slusalki