Број на оглас: 3939504
Објавен на: 05.05.2021, 20:24
1 / 8

HUAWEI HONOR 8 LITE

3.000 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Huawei
Модел:
Honor 8 lite
Боја:
Gold
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mnogu zacuvan bez grepka komplet so orginalna kutija polnac i slusalki