Број на оглас: 3939498
Објавен на: 04.05.2021, 23:47
1 / 6

Bandasi menuvam za velosiped

180 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
16
Ширина на бандаж:
7.5J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
112
Ширина на гума:
215
Висина на гума:
55
Дијаметар на гума:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam menuvam bandasi od mercedes dve gumi 205 55 16 i dve gumi 215 55 16 gi prodavam ili gi menuvam za velosiped so 28" gumi