Број на оглас: 3939377
Објавен на: 08.05.2021, 17:21
1 / 12

Seat Ibiza FR 1.9TDI 2008 74Kw

3.750 € Цената не е фиксна 3.900 €
Марка:
Seat
Модел:
Ibiza
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba servisrina pred 3000 km 4ri novi zimski gumi
Elektrika na predni stakla
Klimatronik
Komandi na volan
Tempomat
Zacuvan interier ne se oshteteni sedishata pod navlakite.
Za poveki informaci javete se na brojot
078-566-216