Број на оглас: 3939329
Објавен на: 04.05.2021, 22:55
1 / 7

Garelli xo 50

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


-Garelli xo' 50ccm - 2016 Година
-7000км
-регистриран, осигуран
-како нов
-цена 930еур