Број на оглас: 3938954
Објавен на: 05.05.2021, 01:39
1 / 12

OPEL CORSA 1.3 CDTI

11 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2021
Сила на моторот:
51 kw / 69 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e donesena od šfajcarska registrirana do 10 mesec 2021 dizel motor na lanče klima greači na sedišta alufelgi 15 so dobri gume dva kluča vo mngu dobra sostojba moze da se vidi proba vo sekoe vreme