Број на оглас: 3938598
Објавен на: 05.05.2021, 02:37
1 / 12

Opel Zafira 1.9cdti* 2006/Moze zamena

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.11625
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Opel Zafira 1.9cdti - EKONOMICEN- vo odlicna sostojba✅
➡️Registracija do 04.2022⬅️
6 1 sedista✅
6 brzini✅
Bord kompjuter✅
Napraven servis✅
Odlicni gumi michelin✅
Doneseno od stranstvo
Na nego se funkcionira proverka na sekoe vreme❗
Moze zamena golf5 ili passat
Za podetalni informacii 075427333