Број на оглас: 3938450
Објавен на: 11.05.2021, 06:34
1 / 6

iPhone X 256G/full kako nov

370 €
Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
X
Боја:
Black
Интерна меморија:
3 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


iPhone X 256G full pack
Tel. e na originalna staklena folija