Број на оглас: 3938310
Објавен на: 17.05.2021, 14:15
1 / 6

Се продаваат 10 коњи | Se prodavaat 10 konji | Konj kobila

250 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Останато

Вид на оглас: Се продава


Останати се за продажба:

4 кобили (црна, црвена, кафеава и шарена)
1 пастув (2-годишен)
1 ждребе од 7 месеци: темнокафеаво, машко,
1 ждребе сиво-кафеаво, 2 месеци, женско (се продава заедно со црвената кобила).

Цените се од 250 евра за кафеавите ждребиња па нагоре, зависно од животното и од бројот на купени животни.

Коњите се чувани на ранч и се користени за рекреативно јавање.

Видео линк: https://www.facebook.com/ranchtrolovo/videos/399465581297605