Број на оглас: 3938296
Објавен на: 09.05.2021, 13:00
1 / 10

BMW X5 E70 3.0d -08 🇨🇭

14.500 €
Марка:
BMW
Модел:
X 5
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2022
Сила на моторот:
173 kw / 235 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW X5 E70 3.0d uvezena od CH prva registracia vo MK. Kolata e vo Perfektna sostojba,Bez niedna mana!
Od Oprema poseduva:
• El.Stakla
• El.Retrovizori/So preklop.
• Comfort Seats!
Greaci na Sedista Napred\Nazad
Masazeri na Sedista
El.Sedista
Memorija na Sedista
•Comfort Steering!
Komandi na Volan
Greaci na Volan
El.Podesuvanie na Volan
•Panorama\Soncev Krov
•DVD\TV\ CD Changer\ AUX \ BT Mode
•Parking Senzori Napred\Nazad
•Rearview Camera\ Kamera za Rikverc
•BMW Dynamic Adaptive Headlights

Sega e Servisirana,Polirana so Keramicka zastita 6meseci,Registracia do 04.02.2022