Број на оглас: 3937827
Објавен на: 18.05.2021, 09:28
1 / 7

VW PASSAT 1.6TDI (120PS) 2016 GOD - NOVOOOO

1 € 15.000 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2016
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Info samo na tel 075 328 096