Број на оглас: 3937678
Објавен на: 05.05.2021, 17:10
1 / 5

Se Prodava Bmw

40.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
Друг модел
Година:
2015
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
190 kw / 258 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava BMW X5 F15 3.5 d so M1 paket
Chip tuning stage 1
Sportsko podvozje Eibach
Panorama
Navigacija
Full Led
I mnogu druga oprema

Podetalni informacii na 070349777