Број на оглас: 3937622
Објавен на: 16.05.2021, 13:01
1 / 12

☆FORD FIESTA 1.4 TDCI 2009 REGISTRIRANA 68KS

2.699 € Цената е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Fiesta
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


☆FORD FIESTA 1.4 TDCI 2009 GODINA 50KW-68KS☆
VOZILOTO E REGISTRIRANO DO 12/2021 NAPRAVEN GOLEM SERVIS !!!!
📞📞📞074-224-222📞📞📞
☆ EXTRA CENA 2699€ ☆
OD OPREMA POSEDUVA
✔️KOZEN VOLAN
✔️FABRICKO RADIO
✔️BORD KOMPJUTER
✔️AUX
✔️KLIMA (LADI PERFEKTNO)
✔️CD CHARGER SO 6CD
✔️AVTOMATSKI SVETLA
✔️SERVO VOLAN SO POSEDUVANJE
✔️ABS ✔️ESP
✔️EL. NA STAKLA
✔️ZATEMNETI STAKLA FABRICNI
✔️SENZOR ZA DOZD
✔️4X NOVI GUMI M+S 2019 PROIZVODSTVO
✔️CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
✔️175.000 100% REALNI
VOZILOTO E MNOGU EKONONICNO MOZE PROVERKA KADE SAKATE