Број на оглас: 3937432
Објавен на: 05.05.2021, 01:39
1 / 1

ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ ЗА ПРОДАЖБА

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
200 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава градежен плац во Крушево до асфалтен пат со цела инфраструктура до плацот . Плацот е погоден за викендица , хотел ,хостел, мала зграда , куќа за живеење итн. Плацот се наоѓа на мирно и тивко место во самиот град Крушево и има пристап за автомобил по асфалтен пат до самиот плац .
Инфо на тел : 077 618 971