Број на оглас: 3937415
Објавен на: 05.05.2021, 18:58
1 / 11

VW POLO 1.4 TDI GERMANIJA

3.750 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


🇩🇪🇩🇪NOV UVOZ GERMANIJA🇩🇪🇩🇪 VW POLO 1.4 TDI 2006 GODINA PROVERKA KADE SAKATE KUPENA OD PRV SOPSTVENIK OD GERMANIJA PLATENI DAVACKI DO MK TABLI PREVOD NA DOKUMENTI SAMO DA SE REGISTRIRA TOP SOSTOJBA BEZ ZABELESKI
2XKLUCA
KLIMA
ELEKTRIKA NA PROZORI
ABS
SERVO
ISOFIX SEDISTA
TOP SOSTOJBA
BEZ PRASANJA POSLEDNA CENA !!!
🇩🇪🇩🇪NOV UVOZ GERMANIJA🇩🇪🇩🇪
BEZ ZAMENI !!! TEL KONTAKT 078215566