Број на оглас: 3937369
Објавен на: 05.05.2021, 02:37
1 / 9

Mini ONE - 1.6* 66kw/Registriran

2.700 € Цената не е фиксна 2.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mini
Модел:
ONE
Година:
2003
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Mini ONE 1.6 benzin 66kw
Registriran do 11 mesec
Mala potrosuvacka
Od elektronika se e vo funkcia
So mali zabeleski povolna cena
Ostanati informacii na 075427333