Број на оглас: 3937216
Објавен на: 26.04.2021, 16:06
1 / 4

Masaza / Масажа

1 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Студио за убавина и Рекреација / Масажни салони

Вид на оглас: Се продава


Во приватен амбиент, Студио плус - студио за масажа и релаксација - Гевгелија Неколку видови на масажа - Класична, Спортска, Deep tissue, Вендузна масажа. Мобилна теренска на Ваш повик или во нашето амбиентално студио. Побарајте не и добијте информација веднаш = 070 238 663 . Услугата масажа ја изведува масер со Диплома за работа ! Исто така, на ваш повик доаѓаме кај вас дома. * Работиме со агенда и резервирани термини секој викенд во Скопје . Ви благодариме за довербата.

070 238 663
070 238 663
070 238 663
070 238 663