Број на оглас: 3937070
Објавен на: 05.05.2021, 12:05
1 / 8

Citroen DS3 1.6 16V

По Договор
Марка:
Citroen
Модел:
DS3
Година:
2010
Гориво:
Бензин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2022
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Ds3 1.6 benzin 120ks
- Navigacija
- Led svetla
- Klimatronik
- Tempomat
- Parking senzori
- Senzor za dozd
- 2 kluca
- Letni gumi novi Michelin pilot sport 17"
- Prekloplivi retrovizori
- Servisna kniska so realni kilometri
- Servisiran se komplet bez nikakvo vlozuvanje
- Registriran cela godina
- Kolata e vo odlicna sostojba bez nikavi defekti mani i slicno