Број на оглас: 3936715
Објавен на: 08.05.2021, 04:16
1 / 9

skoda fabia 1.9 tdi 77kw, CH.

3.800 € 3.900 €
Марка:
Skoda
Модел:
Fabia
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


prodavam skoda fabia 1.9tdi donesen od CH, plateni site davacki do registracia, full oprema kolata e mnogu socuvana, moze proverka po vasa zelba, kolata vredi da se vidi, cenata ne e fiksna, bez zameni. kontakt moze I na viber.