Број на оглас: 3936381
Објавен на: 07.05.2021, 17:18
1 / 9

MERCEDES E 350 CDI BLUETEC AMG

17.000 € Цената е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 350
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2021
Сила на моторот:
175 kw / 238 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM MERCEDES E 350 CDI BLUETEC AMG PAKET UVEZEN OD KANADA.KOLATA E SO FULL OPREMA,SMENETO E 4 AMORTIZERI NOVI,4 NOVI GUMI,GOLEMIOT SERVIS VO MOTOROT LANEC SO LAGERI,BUKVALNO BEZ NITU DENAR VLOG PO NEA,DOJDETE VIDETE I UVERETE SE.